پنج شنبه ٣١ خرداد ١٤٠٣
خانه معرفی فرمانداری قم ارتباط با ما درباره ما

صفحه اصلی > صفحه اخبار 

:

زمان انتشار: 1401/1/8 - ساعت: 8:15

بازدید نوروزی سرپرست فرمانداری قم از شهر قنوات

سرپرست فرمانداری قم با حضور در شهر قنوات، از روند خدمات رسانی به مردم و مسافرین نوروزی در این شهر بازدید نمود.

عباس ذاکریان سرپرست فرمانداری قم در جریان بازدید از شهر قنوات از توابع بخش مرکزی شهرستان قم ضمن دیدار با اهالی این شهر، در نشستی با مسولین، مسائل و مشکلات این منطقه را مورد بررسی قرار داد.

ذاکریان در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین کرمی‌پور امام جمعه قنوات، ضمن تبریک ایام نوروز، مردم را بزرگترین پشتوانه نظام و انقلاب دانست و گفت: مشکلات چند سال گذشته باعث ایجاد شکاف بیشتر بین مردم و دولتمردان و کاهش اعتماد مردم شده و دولت جدید به دنبال تقویت سرمایه اجتماعی و ترمیم اعتماد عمومی است.
سرپرست فرمانداری قم در ادامه با حضور در ایستگاه آتش‌نشانی شهر قنوات و قدردانی از آماده باش دستگاه های خدمات رسان، با آتش نشانان این ایستگاه گفتگو کرد.

وی همچنین از مرکز بهداشت سلامت قنوات بازدید کرد و در جریان نحوه خدمات‌دهی و کمبود‌ها و نیاز‌های این مرکز قرار گرفت.
دیدار و گفتگو با نیروهای مردمی و بسیجی، سفر به دهستان قمرود و بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت قمرود، پاسگاه قمرود و آتش نشانی و کاروانسرای دیر گچین و نیز پلیس راه قم گرمسار و روند خدمات دهی به مسافران از جمله برنامه های دیگر ذاکریان در این بازدید بود.
وی در ابتدای برنامه خود با حضور در گلزار شهدای قنوات ضمن غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا، به مقام شامخ ایشان ادای احترام نمود.

شناسه خبر: 24754      تعداد بازدید: 1959

جستجو

جستجوی پیشرفته   

جدیدترین ها
@ تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به فرمانداری استان قم می باشد.