پنج شنبه ٣١ خرداد ١٤٠٣
خانه معرفی فرمانداری قم ارتباط با ما درباره ما

صفحه اصلی > صفحه اخبار 

:

زمان انتشار: 1400/10/21 - ساعت: 11:32

سفر استاندار قم به بخش مرکزی

سید محمد تقی شاهچراغی امروز در سفر به بخش مرکزی قم، از نزدیک با اهالی شهر قنوات و برخی از روستا‌های این بخش گفتگو کرد و در جریان روند پیشرفت بعضی از پروژه‌های در دست اجرا در این بخش قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قم، سید محمد تقی شاهچراغی امروز در سفر به بخش مرکزی قم، از نزدیک با اهالی شهر قنوات و برخی از روستا‌های این بخش گفتگو کرد و در جریان روند پیشرفت بعضی از پروژه‌های در دست اجرا در این بخش قرار گرفت.

محل اجرای پروژه آبرسانی قمرود واقع در اتوبان قم گرمسار، اولین مقصد سفر استاندار به بخش مرکزی بود.

به گفته آقای صادق پور مدیر عامل شرکت آبفای قم، با بهره برداری از این پروژه (تا پایان امسال) مشکل آب شرب ۱۸ روستای بخش مرکزی برطرف می‌شود.

آقای شاهچراغی پس از بازدید از این پروژه، به دو روستای جعفرآباد مسیله و کوه سفید رفت و در جریان مشکلات اهالی این روستا‌ها قرار گرفت.

آلودگی معدن، خرابی روکش آسفالت مسیر اصلی روستا، تامین آب شرب و نبود مدرسه مهمترین مشکلات این روستا‌ها بود.

امروز همچنین جلسه شورای اداری بخش مرکزی به ریاست استاندار در شهر قنوات برگزار شد.

امام جمعه قنوات و شورای شهر بخش مرکزی در این جلسه، علاوه بر بیان مشکلات مربوط به تامین آب شرب روستا‌ها، به وضعیت نامناسبت بعضی از راه‌های دسترسی به قنوات، موانع توسعه دامداری در این بخش و نارضایتی مردم برخی مناطق از سرویس دهی نامطلوب مخابرات اشاره کردند و خواستار رسیدگی به این مشکلات شدند.

غباروبی و عطر افشانی مزار شهدای قنوات و دیدار با خانواده معظم شهید محمد باکمال از شهدای دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های استاندار در سفر به بخش مرکزی بود.

بازديد ميداني استاندار قم از بخش مركزي

 

 

شناسه خبر: 24321      تعداد بازدید: 1267

جستجو

جستجوی پیشرفته   

جدیدترین ها
@ تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به فرمانداری استان قم می باشد.