سه شنبه ٠٧ تير ١٤٠١
خانه معرفی فرمانداری قم ارتباط با ما درباره ما

صفحه اصلی > صفحه اخبار 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: :

زمان انتشار: 1400/10/11 - ساعت: 10:0

توزیع عادلانه امکانات، رویکرد دولت سیزدهم است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز پنجشنبه 9 دی ماه 1400 با حضور در میان مردم شهر قنوات قم گفت: توزیع عادلانه امکانات رویکرد دولت سیزدهم است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قم، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز، پنجشنبه 9دی در سفر هیات دولت به قم پس از بازدید از چاپخانه بزرگ قران کریم به عنوان نماینده دولت به بخش مرکزی رفت و با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر قنوات به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

اسماعیلی با حضور در مسجد صاحب الزمان شهر قنوات گفت: امروز توفیق شد در این شهر با زیارت شهدای عزیز این شهر کار را شروع کنیم و امید است در این سفر با خیرات و برکات زیادی مواجه شویم.

وی افزود: با گزارشاتی که شهردار و رئیس شورای شهر ارائه کردند، مواردی را پیش‌بینی کردیم، و بحث مربوط به بتدیل شدن به دو شهر در هیئت دولت مورد پیگیری است.

اسماعیلی با بیان این‌که گازرسانی و بحث آسفالت جزو مصوبات است گفت: مواردی که از سوی ما قابل پیگیری است، انجام خواهد شد.

وی در ادامه افزود: به عنوان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ایجاد فرهنگسرا و زیرساخت‌های فرهنگی در کنار شما هستیم.

وزیر ارشاد با بیان اینکه رویکرد دولت بر این است که در همه بخش ها این امکانات به نحو عادلانه توزیع شود گفت: شما در نزدیکی شهر مقدس قم قرار دارید که نعمت بزرگی است.

وی با بیان اینکه بنا بر این است که مصوبات سفر ریاست جمهوری در اسرع وقت انجام شود گفت: پروژه های ما دقیق، مدت‌دار و زمان‌بر است ولی برنامه ما این است که ابتدا پروژه‌های ناتمام به اتمام برسد و بعد به پروژه‌های جدید می‌پردازیم.

شناسه خبر: 24271      تعداد بازدید: 328

جستجو

جستجوی پیشرفته   

جدیدترین ها
@ تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به فرمانداری استان قم می باشد.