فرمانداري قم :
فراخوان و اطلاعیه
گزارش تصويري

فرمانداری مرکز حوزه انخابیه قم دیدار دکتر قدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان با فرماندار حضور فرماندار در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم
ادارات و سازمان هاي استان
آمار بازديداوقات شرعي

کل بازدید کنندگان : 1299423
بازدید کنندگان امروز : 261
بازدید کنندگان این صفحه : 627388
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/4688
اخبار > شوراها عامل اصلی آبادانی روستاهاوشهرها هستند


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار قم :

شوراها عامل اصلی آبادانی روستاهاوشهرها هستند

شوراها عامل اصلی آبادانی روستاها و شهرها هستند

 


فرماندار قم با بیان این که دهیاران و شهرداران در خط مقدم ارائه خدمت به مردم قرار دارند، گفت: شوراها با کمک دهیاری ها و شهرداری ها عامل اصلی آبادانی روستاها و شهرها هستند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قم ، مرتضی حیدری عصر سه شنبه در همایش روز ملی شوراها و کارگاه آموزشی با عنوان «آشنایی با وظایف، تشکیلات و جایگاه قانونی» در سالن معصومیه فرمانداری، با تاکید بر افزایش جایگاه شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد: شوراها با تبعیت از قانون و حمایت از مردم، گام اساسی در مسیر خدمت برای مردم بردارند.
وی اظهار کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستای قم با نظارت بر اعتباری بیش از دو هزار میلیارد تومان دارای رسالت مهمی در صیانت از حقوق مردم می باشند که با دلسوزی و مراقبت این امر را انجام می دهند.
وی با بیان این که انقلاب اسلامی به آرای مردم بها داد، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز پس از امام خمینی بر جایگاه مهم آرای مردم تاکید داشتند و حتی در دفاع از آرای مردم تنها ماندند، اما ثابت قدم و استوار ایستادند و رای مردم را پاس داشتند.
حیدری با اشاره به حدود 127 هزار تن که در سراسر کشور عضو شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند، بیان کرد: این افراد، عهده دار وظیفه ای مهم در شوراها هستند و با انگیزه فراوان پای کار می باشند.
وی با تاکید بر مساله آموزش اظهار کرد: اعضای شوراها با کارآمدی و تعهد باید این جایگاه را ارتقا دهند که خوشبختانه در سال های اخیر با حضور افراد متخصص و کارآمد و تحصیل کرده این جایگاه در کشور ارتقا یافته است.
فرماندار قم در بخش دیگر سخنان خود خاطرنشان کرد: شرایط زندگی برای مردم سخت شده است و شوراها باید اعتماد مردم را جلب و در رفع مشکلات اقتصادی آنها تلاش کنند.

 

 


١٩:٢٥ - 1398/02/10    /    شماره : ١٨٩٩٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٤خروج
بخش های فرمانداري
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به فرمانداري قم میباشد