فرمانداري قم :
فراخوان و اطلاعیه
گزارش تصويري

حضور فرماندار در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم شهادت امام علی علیه السلام را  تسلیت میگوییم بررسی و حل مشکلات توزیع کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان
ادارات و سازمان هاي استان
آمار بازديداوقات شرعي

کل بازدید کنندگان : 1269272
بازدید کنندگان امروز : 34
بازدید کنندگان این صفحه : 613147
بازدید کنندگان آنلاین : 2
مدت زمان تولید صفحه : 0/5469
اخبار > فراهم آوردن آرامش بیشتر برای زائران در دستور کار است


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار و ریس کمیته اجرایی ستاد زایرین قم :

فراهم آوردن آرامش بیشتر برای زائران در دستور کار است

قم| فراهم آوردن آرامش بیشتر برای زائران در دستور کار است

فرماندار قم گفت: اساسی‌ترین موضوع فراهم آوردن آرامش بیشتر برای زائران است که در دستور کار ستاد تسهیلات سفر و خدمات زائرین استان قم قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی فرماتداری قم : مرتضی حیدری در جلسه هماهنگی اجرایی فرماندار و رئیس کمیته اجرایی ستاد تسهیلات زائرین استان قم با معاون خدمات زائران مسجد مقدس جمکران پیرامون برگزاری مراسم نیمه شعبان اظهار داشت: باید ظرفیت پیام فرهنگی واحد در نیمه شعبان ایجاد شود و تحقق این امر، کار هماهنگ تمامی دستگاه‌های فرهنگی را می‌طلبد که به‌دوراز نگاه جزیره‌ای باید عمل کنند.
وی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در قم تصریح کرد: قم باید پاسخ به مسائل فرهنگی، سبک زندگی و اقتصاد اسلامی را در سطح کشور بدهد و زمینه این کار ایام نیمه شعبان، نوروز و محرم و صفر است که میلیون‌ها نفر مخاطب حاضر دارد.
فرماندار قم خاطرنشان کرد: ایام نیمه شعبان بهترین زمان است تا چند پیام جدید با محوریت فرهنگ و دین به جامعه صادر شود و این پیام‌ها وقتی به ادبیات مردم اضافه شود، گفتمان لازم در مورد آن در طول سال شکل خواهد گرفت و ترویج فرهنگ مهدوی تحقق پیدا می‌کند.
وی تمامی اقدامات استان و شهرستان در ایام نیمه شعبان را با محوریت مسجد مقدس جمکران دانست و اساسی‌ترین موضوع را فراهم آوردن آرامش بیشتر برای زائران عنوان کرد که در دستور کار ستاد تسهیلات سفر و خدمات زائرین استان قم قرار دارد.
حیدری از ورود جدی فرمانداری قم به اجرای وظایف نظارتی کمیته اجرایی ستاد تسهیلات زائرین و اقدامات انتظامی و ترافیکی در حوزه شهرستان خبر داد و گفت: تقویت تمامی اقدامات مثبت سال گذشته و برطرف کردن نقاط ضعف از مهم‌ترین برنامه‌های ما برای جشن نیمه شعبان در سال جدید است.

 

 


١٥:١٨ - 1398/01/21    /    شماره : ١٨٨٦٠    /    تعداد نمایش : ١٦٤خروج
بخش های فرمانداري
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به فرمانداري قم میباشد