فرمانداري قم :
فراخوان و اطلاعیه
گزارش تصويري

جلسه کمسیون نظارت شهرستان با حضور فرماندار قم بازدید فرماندار از اجرای پل رودخانه خورآباد در جاده کهک جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قم
ادارات و سازمان هاي استان
آمار بازديداوقات شرعي

کل بازدید کنندگان : 1384989
بازدید کنندگان امروز : 73
بازدید کنندگان این صفحه : 672808
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/5000
اخبار > فرماندار جدید قم معرفی شد


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار جدید قم معرفی شد

فرماندار جدید قم معرفی شد
مرتضی حیدری فرماندار جدید قم طی آیینی با حضور استاندار و تعدادی از مسئولان این استان عصر سه شنبه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قم :استاندار قم در این آیین، فرمانداری را یکی از مهمترین مسئولیت های اجرایی در استان دانست و اظهار داشت: قم به دلیل تک شهرستان بودن، سمت فرمانداری در آن در مقایسه با سایر شهرستان های کشور از جایگاه خاص و منحصر به فردی برخوردار می باشد.
بهرام سرمست همچنین با بیان اینکه فرماندار قم مسئولیت خطیر و سنگینی برعهده دارد، افزود: تمام امور استان از طریق فرمانداری مدیریت می شود، از این رو اعضای شورای تامین نیز وظایف مهمی را باید انجام دهند، چرا که دشمنان حساب ویژه و جداگانه ای را برای قم باز کردند، تا با سوءاستفاده از هرگونه غفلت مسئولان خدشه ای را به این استان وارد کنند.
وی در ادامه با تقدیر از تلاش های سیار فرماندار سابق قم ،وی را در عرصه خدمت به مردم با روحیه توصیف کرد، و افزود: ما در امر خدمت رسانی به زائران در ستاد تسهیلات نوروزی از ظرفیت وی استفاده می کنیم، تا خدمات خوب و شایسته ای را ارائه نماییم.
استاندار قم با بیان اینکه به دلیل فرا رسیدن موعد بازنشستگی فرماندار ناگزیر به تغییر بودیم، گفت: برغم تفسیرها و اظهارنظرهای گوناگون رسانه ها، موضوع تغییر و تحول درمناصب و مدیریت ها یک مساله عادی است.
سرمست اضافه کرد: مسئولیت ها به هیچ وجه ابدی نیست، ولی چقدر خوب است وقتی فردی مسئولیت خود را واگذار می کند، این کار را با فراغ بال و آسودگی خاطر انجام دهد.
استاندار قم همچنین با اشاره به ویژگی های فرماندار جدید قم، پاکدستی و پاسخگویی و حرکت در جهت جلب رضایت شهروندان را از جمله آن دانست و گفت: وی بواسطه بهره مندی از تجربه فرمانداری در پردیس و چند شهرستان تهران و همچنین مدیرکلی بحران این استان در حقیقت یک مدیر مدیریت بحران کارآمد به شمار می آید.
وی افزود: فرماندار جدید قم تاکنون همه مسئولیت های محوله از سوی وزارت کشور را با سربلندی و موفقیت پشت سرگذاشته و اعتقاد دارم در جایگاه جدید نیز موفق خواهد بود.

** فرماندار جدید قم نیز در این آیین با بیان اینکه قم در سطح ملی و جهانی طراز بالایی دارد، گفت: مردم قم در قرن گذشته و حال تنها مردمانی در عرصه گیتی هستند، که دروازه های پیشرفت و تمدن را تحت لوای اسلام به روی جهانیان باز کردند.
مرتضی حیدری با اشاره به حضور همه جانبه مردم و اهالی قم در صحنه برای استقرار و استمرار نظام اسلامی خاطرنشان کرد: امروز هر چه جلوتر می رویم، خباثت دشمنان بیشتر شده و شاهد توطئه ها و کج خلقی های آنها علیه ملت ایران هستیم، و مردم قم در دفع این توطئه ها و دسیسه ها نقش عمده ای را ایفا می کنند.
حیدری، قم را به لحاظ مرکزیت نشر معارف دینی شهری فوق العاده و ویژه توصیف کرد و افزود: امروز برخی با سرقت منابع کشور زمینه را برای زیر سئوال بردن دین فراهم کردند، ولی در یک سال اخیر مبارزه قوه قضاییه با این جرثومه های فساد بسیار جای شکر دارد، و ما باید دست به دست هم بدهیم این لکه های ننگ را از دامان نظام اسلامی پاک کنیم، که دیگر دل رهبری و مردم را آزرده نکنند.
وی افزود: به دلیل شدت تبلیغاتی که دشمنان به خرج می دهند، امروز سخت ترین هجمه ها به سمت دین و بویژه نظام برآمده از دین صورت می گیرد، و متاسفانه در عرصه تبلیغات ضد دینی جولان دهی های فراوانی را نظاره گر می باشیم.
حیدری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در ایام عید نوروز که زائران از سراسر جهان به قم سفر می کنند، باید درس جدیدی را از این شهر بگیرند و به طور حتم برخوردها، رفتارها، ابتکارها و خلاقیت هایی که در قم در جهت نشر و گسترش دین انجام می شود، این امر مهم را محقق می کند.

 

 


١٨:٢٣ - 1397/12/28    /    شماره : ١٨٥٤٩    /    تعداد نمایش : ٧١٦خروج
بخش های فرمانداري
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به فرمانداري قم میباشد