فرمانداري قم :
فراخوان و اطلاعیه
گزارش تصويري

دیدار فرماندار،معاونین و بخشداران با استاندار محترم حضور وزیر ورزش و جوانان در قم شورای اقامه نماز استان قم
ادارات و سازمان هاي استان
آمار بازديداوقات شرعي

کل بازدید کنندگان : 1170752
بازدید کنندگان امروز : 108
بازدید کنندگان این صفحه : 559182
بازدید کنندگان آنلاین : 7
مدت زمان تولید صفحه : 1/1406
اخبار > آماده باش کمیته های ستاد تسهیلات زائرین قم در نیمه ی دوم تعطیلات نوروزی


  چاپ        ارسال به دوست

تاکید فرماندار قم :

آماده باش کمیته های ستاد تسهیلات زائرین قم در نیمه ی دوم تعطیلات نوروزی

فرماندار قم در جلسه کمیته اجرایی ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر استان قم با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای ارائه خدمات در روزهای پایانی عید نوروز توسط ادارات دولتی ، گفت: کمیته های ذیل ستاد تسهیلات زائرین از دو روز قبل از روز طبیعت در آماده باش کامل خواهند بود.
رئیس کمیته اجرایی ستاد تسهیلات با بیان اینکه در ایام تعطیل منتهی به روز 13 فروردین شاهد افزایش جمعیت در بخش های استان قم خواهیم بود، افزود: از ظرفیت هلال احمر و شهرداری ها برای ارائه خدمات بیشتر به مردم در این ایام استفاده خواهد شد.
سیار با اشاره به اهمیت مسائل زیست محیطی در روز طبیعت، اضافه کرد: با ارائه بروشور و دستور العمل به بخشداری ها و استفاده از ظرفیت صدا و سیما برای تولید برنامه هایی در زمینه ی حفاظت از محیط زیست نسبت به آگاه سازی مردم نسبت به رها نکردن زباله و حفاظت از پوشش گیاهی و درختان اقدام می شود.
وی ادامه داد: بر اساس هشدارهای هواشناسی و پیش بینی ورزش باد، باید تمام اقدمات پیشگیرانه برای جلوگیری از خسارات ناشی از حوادث احتمالی خصوصا آتش سوزی صورت گیرد.
رییس کمیته اجرایی ستاد تسهیلات زائرین استان قم در ادامه با اشاره به مسائل ترافیکی روزهای پیش رو، بیان داشت:با توجه به اینکه حجم تردد در چند روز پایانی تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت، باید ماشین آلات حمل و نقل و راهداری بصورت اکیپ های همراه با پلیس راهور برای ارائه خدمات مورد نیاز آماده بکار باشند.
سیار اعمال محدودیت های ترافیکی در روز طبیعت و ایام پر ترافیک را مورد تاکید قرار داد و گفت: تمام دستگاههای امدادی و انتظامی برای فراهم نمودن سفری امن و بدون حادثه در نقاط مختلف قم مستقر می شوند.
فرماندار قم همچنین فراهم نمودن وسایل نقلیه عمومی جهت استفاده ی مردم در روزهای پیش رو را ضروری دانست و گفت: بایستی هماهنگی با اتویوسرانی قم در این زمینه صورت بگیرد.


١٥:١٠ - 1397/01/07    /    شماره : ١٦٧٢٤    /    تعداد نمایش : ١٠٠خروج
بخش های فرمانداري
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به فرمانداري قم میباشد