فرمانداري قم :
فراخوان و اطلاعیه
گزارش تصويري

دهه کرامت مبارک باد نشست اعضا اتاق فکر توسعه استان قم دیدار نوروزی فرماندار و بخشداران با دکتر لاریجانی
ادارات و سازمان هاي استان
آمار بازديداوقات شرعي

کل بازدید کنندگان : 1048337
بازدید کنندگان امروز : 357
بازدید کنندگان این صفحه : 489604
بازدید کنندگان آنلاین : 10
مدت زمان تولید صفحه : 0/4687
اخبار > پیام فرماندار به مناسبت روز خبرنگار


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش تصویری:

پیام فرماندار به مناسبت روز خبرنگار

بسمه تعالی
پیام فرماندار قم به مناسبت گرامیداشت روز خبر نگار
"ن و القلم وما یسطرون"
هفدهم مرداد ماه هر سال روز شهادت خبرنگار شهید صارمی بهانه ای است تا به جامعه خبری شهر مقدس قم و کشورمان خدا قوت و دست مریزاد بگوییم،این روز را گرامی میدارم وبرای همه تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی بهروزی و موفقیت در انتشار اخبار صحیح و واقعی را آرزومندم.
خبرنگاران در محل وقوع تمامی رویدادهای اداری،اجتماعی،اقتصادی،سیاسی، عمرانی،به عنوان چشم و گوش مردم و مسئولین هستنند.آنها عهده دار وظایف مهم،کشف حقایق،انعکاس سریع وصحیح واقعیات وهشدار در مورد رویداد هایی هستنند که به منافع ملی،اعتقادات،فرهنگ مردم،و ارزشهای انسانی آسیب می رساند، و خبرنگاران از طرف دیگر باید با درک موقعیت رسانه ها،در جهت تنویر افکار عمومی که لحظه به لحظه در پی کسب اطلاعات و اخبار جدید در باره موضوعات متنوع هستنند باید از خبر به عنوان یک محصول ارتباطی تاثیر گذار و هدایت کننده برای افکار عمومی استفاده کنند.
پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». ویژگی حق محوری، حق طلبی و حق گویی، از مهم ترین خصیصه هایی یک خبرنگار موفق و خداترس است.
اینجانب روز خبرنگار ،روز حق جویی وحق گویی و روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران،صاحبان اندیشه و قلم ومجاهدان عرصه اطلاع رسانی کشور و خصوصا خبرنگاران ساعی قم را تبریک گفته،وبرای آن مجاهدان بی ادعای این عرصه، آرزوی سرافرازی و تداوم فعالیت وتوفیق دارم.

رضا سیار
فرماندار قم

 


٠٨:٠٠ - 1396/05/17    /    شماره : ١٤٣٨٠    /    تعداد نمایش : ٣٩٧خروج
بخش های فرمانداري
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به فرمانداري قم میباشد